Bize WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın !
Satış! ÖZTÜKETİM PAKETİ 20000 WATT Büyük Resim

ÖZTÜKETİM PAKETİ 20000 WATT

Yeni Ürün

Öztüketim Paketi 20000 Watt ürün özellikleri   

Daha Fazla Detay

20 Adet

Tahmini kargolama tarihi Salı 27/09/2022
  • Kargo Bedeli
  • New Shine Energy : $ 0

$ 23,600 Kdv Dahil

Ürün Açıklaması

Misyonumuz: Enerji kesinti sıklığı yaşayan, gerilim düşüm problemi yaşayan ya da uzun vadeli tasarruf yapmak isteyen vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamaktır.

Sistemin avantajları: Sistemin aküsüz olması, akü masrafının olmadığı ve akü değiştirme masrafının olmadığı kaliteli invertörler ve güneş panelleri ile ömürlük bir sistem olduğundan dolayı kullanıcıların gözü arkada kalmadan yaralanacağı bir sistemdir.

Öztüketim Paketlerinde 10 kw ve altı sistemlerin prosedür süreci geçmiş yıllara göre azaltılmıştır. Kullanıcıların sözleşme gücü üzerinden dağıtım şebeke trafosu AG çıkışları üzerinden elektrik dağıtım şebekesine kw/s birimi üzerinden fiyatlandırılarak elektrik enerjisi basabileceği “KAZAN KAZAN” mantığına dayalı karlı bir alış veriştir.

 

 

Kurulum Hizmeti: Talep etmeniz durmunda, New Shine Energy firması olarak uzman ekibimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. New Shine Energy olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. New Shine Energy olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.  Ancak invertör-şebeke bağlantı aşamasında şebeke enerjisi kesilmiş olmasına dikkat etmek gerekmektedir.

Kargo hizmeti, Taksit, Faturalı ve Garanti bilgileri: 

  •         New Shine Energy firmasından almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir.
  •         Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir.
  •          Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır.
  •         Paket olarak almış olduğunuz ürünlerin kargo ücreti firmamıza aittir.
  •         Firma Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir.

 

Paket İçeriği;

·         ·         74 Adet     -  270 Watt Polikristal Güneş Paneli 

·         ·         1 Adet       -  Trifaze   20 .000 Watt İnverter ( AC ) 260V – 850 V

·         ·         1 Adet       -  Ezlogger / Datalogger İzleme Cihazı      
·         ·         100 Metre -  Kırmızı Solar Kablo
·         ·         100 Metre -  Siyah Solar Kablo
·         ·         1 Set         -  Solar Bağlantı Konnektör

New Shine Energy olarak servis takibini sizinle birlikte yapıyoruz. Arıza durumunda firmamız ile irtibata geçerek, arızalı olan ürünü, firmamızın sizin adınıza kestiği faturası ile birlikte servise gönderebilirsiniz.


Çalıştırabileceği Cihazlar ;  

20 Kwp gücünde bir on-gird güneş enerjisi santrali size yıllık olarak 27200 Kwh ile 30400 Kwh arasında elektrik üretebilmektedir. Böyle sistemler ile genellikle küçük ve orta ölçekli çiftliklerin, soğuk hava depolarının ve ufak tesislerin enerji ihtiyacı karşılanabilmektedir. Aylık üretilen elektrik tüketilen elektrikten daha fazla ise, ay sonu şebekeye sattığınız enerji miktarı kadar gelir elde edersiniz. Aksi durumlarda tükkettiğiniz enerji miktarı ürettiğinizden fazla ise sadece arada bulunan farkı ödersiniz.  

.

5 aynı kategorideki diğer ürünler: