Bize WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın !
SOLAR PAKET 5000 WATT Büyük Resim

SOLAR PAKET 5000 WATT

Yeni Ürün

Enerji tüketiminizi güneşli vakitlerde doğrudan güneş panelinden karşılarken ürettiğinizin fazlasını akülerde depolayarak güneş olmayan vakitlerde enerji ihtiyacınızı akülerde depolanan enerjiden karşılayabileceğiniz, şebekeden bağımsız sistemlerdir. Paket içeriği sistem için gerekli olan tüm bileşenleri içerir. 

Daha Fazla Detay

Bu Ürün Stoklarımızda Kalmamıştır!

Tahmini kargolama tarihi Çarşamba 17/07/2024

$ 9,848 Kdv Dahil

Ürün Açıklaması

Kurulum: Vermiş olduğumuz fiyat size ücretsiz kargo ile ürün gönderim fiyatıdır.Sistemin kurulum ücreti fiyatlara dahil değildir.

Kurulum için firmamızı arayarak veya mail atarak özel fiyat çalışması isteyebilirsiniz. İletişim : 0 555 100 50 10  - newshinenergy@gmail.com

New Shine Enerji olarak almış olduğunuz paket sistemlerinde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir.

Tek yapmanız gereken sistemi oluşturan cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur.

New Shine Enerji olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz.

Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.

 

                              Paket İçeriği

  •          20 Adet   -  280 Watt Polikristal Güneş Paneli 
  •           1 Adet    -7200 Watt Akıllı Tam Sinüs İnverter ( Yeni Seri + Anti Toz Koruyucu)
  •          16 Adet     -  100 Amper Jel Akü ( A Kaliteli Derin Deşarj Özellikli  orbus marka )
  •          40 Metre -  Kırmızı Solar Kablo
  •          40 Metre -  Siyah Solar Kablo
  •          12 Set       -  İkili Paralelleme Konnektörü
  •          16 Set     -  Tekli Solar Bağlantı Konnektör

 

Çalıştırabileceği Cihazlar:

* Büyükboy Buzdolabı - Tam gün. New Shine Enerji olarak sistemin verimini arttırmak için A+++ buzdolabı kullanılmasını tavsiye ediyoruz

* Çamaşır Makinası - Haftada 3 sefer. New Shine Enerji olarak A+++ sınıf çamaşır makinasını güneşli günlerde kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

* Bulaşık Makinası - Haftada 4 sefer. New Shine Enerji olarak A+++ sınıf bulaşık makinasını güneşli günlerde kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

* Led Aydınlatma Sistemi - 12 Saat Çalıştırabilirsiniz. New Shine Enerji olarak aydınlatma sisteminde 14 adet 10 Watt'lık Led Ampülleri tavsiye etmekteyiz. 

* Televizyon ve uydu alıcısı - Ortalama günlük 5 saat çalıştırabilirsiniz. Ufak televizyon daha az enerji harcayacağı için daha küçük televizyonlar tercih edilir

* Hidrafor Sistemi - Günlük evin ihtiyaçları için 1 beygir hidrafor sistemi için ideal.

* Süt Sağma Makinası - Haftada 3 sefer. Hayvan besicilerinin olmazsa olmazı süt sağma makinası, 1 beygire kadar kullanabilirsiniz.

* Cep Telefonu Şarjı - Gün içerisinde sınırsız süreli cep telefonu şarjını kullanabilirsiniz.

Not:  Paket olarak almış olduğunuz ürünlerin kargo ücreti firmamıza aittir. Fiyatlarımıza KDV dahil olup tüm ürünler faturalı ve garantilidir. 

Arıza durumunda firmamız ile irtibata geçerek, arızalı olan ürünü, firmamızın sizin adınıza kestiği faturası ile birlikte servise gönderebilirsiniz. 

New Shine Enerji olarak servis takibini sizinle birlikte yapıyoruz. 

.

17 aynı kategorideki diğer ürünler: